Zostań swoim własnym szefem
otwierając biuro franczyzowe Tax Care!

Budowanie znanej, rozpoznawalnej i silnej marki na mocno konkurencyjnym rynku może trwać wiele lat. Skorzystaj z naszego doświadczenia i potencjału, aby przyspieszyć ten proces.

Dołącz do najlepszych – rozpocznij współpracę z Tax Care! Jeśli masz praktykę księgową, starasz się rozwijać dalej, chcesz wykorzystać swoje predyspozycje do zarządzania oraz doświadczenia w marketingu i sprzedaży, skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły współpracy.

Nawiązując współpracę z nami od samego początku możesz liczyć na:

Budowanie znanej, rozpoznawalnej i silnej marki na mocno konkurencyjnym rynku może trwać wiele lat. Skorzystaj z naszego doświadczenia i potencjału, aby przyspieszyć ten proces.

Nawet
6 NOWYCH
KLIENTÓW / MIES.

TOP 10 Biur w systemie franczyzowym TAX CARE

Zyskaj
35 000 PLN!

Inwestujemy ok. 35 tys. zł w sprzęt i wyposażenie biura franczyzowego

85%

Dzięki nam możesz mieć 85% więcej klientów, niż w średnim biurze w Polsce
źródło: księgowy na start.pl

* TOP 10 biur rachunkowych pracujących w pełni na narzędziach Tax Care i związani umową powyżej 4 miesięcy

Nawiązując współpracę z nami od samego początku możesz liczyć na:

Wiedza w zakresie prowadzenia biura rachunkowego

Potrzeby klientów zawsze są dla nas na pierwszym miejscu. Naszą misją jest dostarczanie przedsiębiorcom komplementarnej obsługi w zakresie księgowości oraz pełne doradztwo w sferze funkcjonowania i rozwijania biznesu tak, aby mogli się skupiać na rozwijaniu swojego biznesu. Dzięki temu nieustannie rozwijamy rynek, wykorzystujemy nowe technologie, zwiększamy satysfakcję klientów i dostarczamy innowacyjne rozwiązania biznesowe. Nasze doświadczenia i rozwiązania przekazujemy również niezależnym biurom partnerskim, które dzięki temu mogą budować swoją przewagę konkurencyjną na rynku lokalnym.

Współudział w przygotowaniu placówki oraz inwestycję Tax Care w wyposażenie i sprzęt informatyczny

Partner przedstawia propozycję lokalizacji biura do naszej weryfikacji. Następnie jest ona formalnie zatwierdzana przez Tax Care. Zaakceptowana placówka zostaje przygotowana do działalności zgodnie z projektem i przyjętymi standardami.

SPRAWDŹ
Najem lub leasing samochodów

Program współpracy z franczyzobiorcami Tax Care obejmuje atrakcyjną ofertę najmu i leasingu nowoczesnych samochodów sprawdzonych marek z logo Tax Care. To nowoczesne rozwiązanie, które będzie służyć jako reklama firmy na rynku lokalnym i nie tylko.

SPRAWDŹ
Szkolenia wdrożeniowe przed uruchomieniem placówki oraz szkolenia online

Przed uruchomieniem placówki każdy Franczyzobiorca i księgowy przechodzi proces certyfikacji. Jeżeli potrzebujesz uzupełnić swoją wiedzę dysponujemy systemem szkoleniowym, który podniesie Twoje kompetencje. Pod koniec szkoleń wstępnych realizowanych przez Tax Care będziesz wiedzieć, jak: - pozyskać i utrzymać klientów, - dokonywać rozliczeń podatkowych, - rozliczać zeznania roczne i deklaracje podatkowe, - prowadzić księgowość oraz doradzać klientom, efektywnie prowadzić biznes przy wsparciu IT, marketingu i współpracowników. W skrócie – jak prowadzić i rozwijać biznes z sukcesem! Kiedy już staniesz się naszym partnerem, będziesz miał możliwość korzystania z wielu innych przygotowanych przez nas szkoleń.

SPRAWDŹ
Franczyza Tax Care jest właśnie dla Ciebie!

Szukamy profesjonalistów mających doświadczenie w księgowości, rachunkowości lub współpracy z klientami. Chcemy nawiązać współracę z osobami posiadającymi predyspozycje do samodzielnego zarządzania biznesem przy umiejętnym wykorzystaniu wartości marki oraz udostępnionych narzędzi w postaci szkoleń, wsparcia merytorycznego i systemu księgowego.

SPRAWDŹ

Zapraszamy na spotkanie!

Wypełnij formularz a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe. Umówimy się na spotkanie na którym wspólnie oszacujemy potencjał otwarcia biura rachunkowego w Twoim mieście oraz zajmiemy się opracowaniem biznesplanu.

Obowiązek informacyjny:
Do wysłania zgłoszenia wymagana jest akceptacja obowiązku informacyjnego
1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Tax Care S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 33.
2. Z powołanym w Tax Care S.A. Inspektorem Ochrony Danych możesz się skontaktować kierując korespondencję drogą tradycyjną pod powyższy adres siedziby Tax Care S.A. (z dopiskiem „IOD”) lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: IOD@taxcare.pl.
3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w następujących okolicznościach w oparciu o poniższe podstawy prawne:
- 1) w celach marketingowych (uwzględniających profilowanie w tych celach) – na podstawie zgody, która może być wycofana w każdym czasie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem) lub prawnie uzasadnionych interesów Tax Care S.A., do których należy marketing bezpośredni produktów i usług Tax Care S.A.,
- 2) w celu podjęcia na Twoje żądanie działań zmierzających do zawarcia Umowy oraz w celu realizacji zawartej z Tobą Umowy (jeśli Twoim życzeniem będzie zawarcie Umowy z Tax Care S.A.) – z uwagi na okoliczność, że przetwarzanie Twoich danych osobowych jest niezbędne do wykonania tej Umowy (np. w związku z koniecznością przesyłania do Ciebie korespondencji),
- 3) w celu wypełnienia przez Tax Care S.A. obowiązków prawnych spoczywających na Tax Care S.A. w związku z koniecznością przechowywania dokumentów przez okresy wynikające z przepisów prawa,
- 4) w wewnętrznych celach administracyjnych Tax Care S.A., w tym w celach statystycznych, jako realizacja prawnie uzasadnionych interesów Tax Care S.A.,
- 5) w sytuacji niewywiązywania się z Umowy (o ile dojdzie do jej zawarcia) także w celach windykacyjnych – na podstawie przepisów ustawy Kodeks cywilny oraz w oparciu o prawnie uzasadniony interes Tax Care S.A., jakim jest dochodzenie roszczeń,
- 6) w celu rozpatrywania Twoich potencjalnych reklamacji oraz dochodzenia lub obrony praw przed sądem – na podstawie prawnie uzasadnionych interesów Tax Care S.A. polegających na konieczności ustosunkowania się do zarzutów i w celu obrony przed potencjalnymi roszczeniami,
- 7) w celu analitycznym oraz badania Twojej satysfakcji – będących realizacją prawnie uzasadnionych interesów Tax Care S.A., jakimi są doskonalenie prezentowanych przez Tax Care S.A. produktów i usług pod kątem Twojego zapotrzebowania i zadowolenia.
4. Twoje dane nie będą udostępniane odbiorcom danych, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych przepisami prawa (jak np. Urząd Skarbowy, Policja, ZUS) lub biur informacji gospodarczej (w sytuacji wystąpienia określonych opóźnień w spłacie), chyba, że na podstawie Twojej odrębnej zgody, podmiotom powiązanym kapitałowo z Tax Care S.A. Dane mogą być także przekazywane partnerom biznesowym Tax Care S.A., z którymi Tax Care S.A. współpracuje w celu wywiązania się z postanowień zawartej z Tobą Umowy lub innym podwykonawcom, jak np. podmioty dostarczające usługi informatyczne.
5. Twoje dane przechowywane będą do czasu upływu terminów wynikających z przepisów prawa w zakresie konieczności przechowywania dokumentacji, np. księgowo – podatkowej oraz przedawnienia roszczeń, a w sytuacji kiedy przetwarzanie odbywa się wyłącznie na podstawie Twojej zgody (np. w celach marketingowych) – do czasu jej wycofania. W innych sytuacjach, kiedy nie dojdzie do zawarcia Umowy i nie będzie zachodziła inna podstawa przetwarzania danych, Tax Care S.A. zastosuje wobec Twoich danych wewnętrzną procedurę usuwania danych zbędnych, przewidującą niszczenie danych o takim charakterze co najmniej raz w roku.
6. Stosownie do Twojej sytuacji – masz prawo dostępu do danych, uzyskania kopii danych, żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7. Masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych, kiedy są one przetwarzane przez Tax Care S.A. na podstawie prawnie uzasadnionych interesów Tax Care S.A., np. w celach marketingowych (w tym wobec profilowania w tych celach).
8. Masz prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem – o ile przetwarzanie danych opiera się wyłącznie na Twojej zgodzie.
9. Podanie danych osobowych przez Ciebie jest dobrowolne, jednak niezbędne do zaistnienia możliwości przedstawienia Tobie przez Tax Care S.A. oferty produktowej lub do zawarcia z Tax Care S.A. Umowy.
Umów się na spotkanie Dowiedz się więcej
×
Ta strona używa plików cookies, więcej informacji znajdziesz tutaj